Dni Otwarte i30 Nowej Geracji

Dodano: 24.03.2017


Hyundai zaprasza do odwiedzenia autoryzowanych salonów w całej Polsce, gdzie od 24-26.03 odbywać się będą Dni Otwarte i30 Nowej Generacji. W związku z tym wydarzeniem marka przygotowała specjalną ofertę na swój najnowszy model i30, który na początku roku trafił do sprzedaży.  

Podczas Dni Otwartych Klienci będą mogli skorzystać ze specjalnego Pakietu Korzyści na model i30. Pakiet składa się m.in. z promocyjnego ubezpieczenia, atrakcyjnego finansowania oraz wyposażenia dodatkowego. Również Klienci zainteresowani zakupem i30 w limitowanej wersji wyposażeniowej Premiere mogą liczyć na atrakcyjna ofertę. 

Klient może także dodatkowo uzyskać 2000 PLN za odkup używanego auta, a także nabyć fabryczne obręcze aluminiowe 16’’ w specjalnej cenie 1000 PLN (korzyść dla Klienta wynosi 1150 PLN).

Promocyjne formy finansowania w Hyundai Finance to: Kredyt od 0%, Kredyt 50/50, Kredyt 3 x 33, Kredyt Hyundai Non-Stop Auto oraz nowość - Kredyt Move On z gwarancją odkupu samochodu. Promocyjne ubezpieczenie wynosi 2,99%.

Zaprojektowany, testowany i produkowany w Europie, i30 Nowej Generacji stanowi europejskie DNA marki Hyundai. To więcej niż tylko nowy model - to cała rodzina, składająca się z aut w czterech różnych wersjach nadwoziowych o unikatowych cechach, połączonych wspólnym mianownikiem, jakim jest ponadczasowy design oraz 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów. Do końca roku gama modeli i30 powiększy się jeszcze
o wersję Wagon oraz sportową odmianę N, a na początku 2018 roku zadebiutuje i30 Fastback.