Jeżeli Twoją pasją jest motoryzacja, lubisz kontakt z ludźmi - zacznij pracę w Motortest Anna Szadkowska!

Kandydatom oferujemy:

  • współpracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • honorarium uzależnione od wyników;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny oraz zdjęcie prosimy przesyłać na adres: recepcja@motortest.com.pl.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Opis stanowiska:
  • Kompleksowa diagnostyka usterek w samochodach
  • Samodzielna, sprawna i rzetelna naprawa pojazdów,
  • Diagnozowanie i wykrywanie usterek,
  • Naprawy mechaniczne.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika,
  • Dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej,
  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Profesjonalne szkolenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Motorset oraz podmioty współpracujące, w tym Autoryzowanych Dealerów Hyundai, w celach marketingowych. Mam świadomość, iż posiadam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, wstrzymywania, przetwarzania lub usunięcia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych(Dz. U. Nr. 133, poz. 838 z późniejszymi zmianami).