Jeżeli Twoją pasją jest motoryzacja, lubisz kontakt z ludźmi - zacznij pracę w Motortest Anna Szadkowska!

Kandydatom oferujemy:

  • współpracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • honorarium uzależnione od wyników;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny oraz zdjęcie prosimy przesyłać na adres: recepcja@motortest.com.pl.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wymagania:

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność szybkiej adaptacji w nowej pracy i zespole
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność
  • Mile widziane minimalne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji
  • Obsługa klientów
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Wystawianie faktur

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Dobre warunki finansowe
  • Profesjonalne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet Multisport

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 18:00 oraz w soboty od 09:00 do 15:00. Praca zmianowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Opis stanowiska:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz dokumentów kasowych
  • Księgowanie wyciągów
  • Księgowanie i wykrywanie rozbieżności dotyczących faktur
  • Windykacja należności
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Sporządzanie wezwań do zapłaty
  • Segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany kierunek: rachunkowość, finanse, bankowość)
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność poruszania się po przepisach podatkowych
  • Znajomość zagadnień ekonomicznych, księgowych, przepisów podatkowych
  • Znajomość programu księgowego Symfonia
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie

  •          Zamawianie i odbieranie części samochodowych
  •          Zakupy bezpośrednio u dostawców
  •          Sprzedawanie odpowiednich części samochodowych dla klientów serwisu
  •          Załadunek i rozładunek przesyłek
  •          Sortowanie i kompletacja wysyłek
  •          Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  •          Prowadzenie pełnej dokumentacji ze stanu magazynu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, najlepiej techniczne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Minimalne doświadczenie w branży motoryzacyjnej (typowanie, rozróżnianie modeli pojazdów)
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Motorset oraz podmioty współpracujące, w tym Autoryzowanych Dealerów Hyundai, w celach marketingowych. Mam świadomość, iż posiadam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, wstrzymywania, przetwarzania lub usunięcia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych(Dz. U. Nr. 133, poz. 838 z późniejszymi zmianami).