„Kto się zatrzyma - skamienieje,

kto przystanie, zostanie przyszpilony (...)”

Olga Tokarczuk - „Bieguni”

 

 

Już od ponad 30 lat, kierując się mottem „Moja firma - moje hobby” dążymy do ciągłego rozwoju i poszerzenia wachlarza oferowanych usług świadczonych zarówno w Salonie, jak i w naszym Serwisie. Naszą misją i priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego też do klienta podchodzimy indywidualnie oferując usługi i produkty szyte na ich miarę.

Naszym klientom oferujemy:


Nasza obsługaSAMOCHODY NOWE

Jako doświadczony i autoryzowany dealer samochodowy posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę pojazdów marki Hyundai. Dodatkowo na specjalne zamówienie klienta, przy posiadaniu pełnej specyfikacji wyposażenia pojazdu, importujemy nowy samochód z krajów UE w cenie fabrycznej, z pełnym kompletem dokumentów i z gwarancją.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą samochodów osobowych, które znajdziecie Państwo w dziale Samochody nowe.

 

SAMOCHODY UŻYWANE 

Oferowane przez nas samochody używane to pojazdy, które zawsze spełniają standardy jakościowe, co wyróżnia je od konkurencji, zapewniając nowym użytkownikom pełną satysfakcję.

Kupując samochód w Motortest Anna Szadkowska otrzymują Państwo gwarancję:

 • legalności pojazdu – pojazdy pochodzą z krajowej sieci dealerskiej lub zostały przez nas importowane, a ich status prawny został sprawdzony,
 • stanu technicznego pojazdu – każdy samochód poddawany jest rzetelnej ocenie stanu technicznego, a na prośbę klient może otrzymać wydruk ze ścieżki diagnostycznej, do wglądu Dealera na pół roku.

 

Kupując samochód używany w Motortest Anna Szadkowska możecie Państwo otrzymać:

 • możliwość pozostawienia starego pojazdu w rozliczeniu (dział Odkup samochodów),
 • atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy,
 • dogodny i szybki kredyt,
 • minimum formalności,
 • przyjazną i miłą obsługę.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą dostępną w dziale Samochody używane.


 

 

NAPRAWY POWYPADKOWE 

 

Posiadając duże doświadczenie w administrowaniu procesem likwidacji szkód komunikacyjnych wykonujemy szereg czynności, które pozwalają klientowi w bezstresowy sposób przejść przez ten proces. Wiemy, co jest ważne przy wyborze oferty ubezpieczenia, dlatego troszczymy się o właściwy przebieg procesu likwidacji szkód.

Postaw na doświadczenie – zaufaj Motortest Anna Szadkowska!

 


Nasz serwisUSŁUGI SERWISOWE 

Autoryzowany Serwis samochodowy marki Hyundai, posiadając nowoczesne urządzenia diagnostyczne i pomiarowe renomowanych firm wykonuje usługi w pełnym zakresie:

 • przeglądów i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
 • napraw skrzyń biegów manualnych i automatycznych,
 • napraw szybkich - na miejscu, bez konieczności umawiania kolejnej wizyty,
 • montażu części, wyposażenia i dodatkowych zabezpieczeń,
 • diagnostyki pojazdu.

Na wszystkie wykonywane usługi w naszym serwisie oferujemy gwarancję.

 

 


 

DOOR TO DOOR

 

Wiedząc, że czas dla naszych klientów jest bardzo ważny wprowadziliśmy nową usługę - door to door. Usługa polega na odbiorze Państwa pojazdu ze wskazanego miejsca, jego naprawę, a następnie odstawienie go pod wybraną przez Państwa lokalizację.

 


UBEZPIECZENIA

 

Posiadamy szeroką ofertę ubezpieczeń na wszystkie marki samochodów  i innych pojazdów silnikowych. W naszym Salonie znajdziecie Państwo ofertę zarówno dla obowiązkowego ubezpieczenia OC, jak i znanych na rynku dobrowolnych ubezpieczeń typu AC (szeroki zakres ubezpieczenia Autocasco, w zależności od Towarzystwa, możliwość wykupu różnych wariantów ochrony, stałą sumę ubezpieczenia, zniesiony udział własny), NW, ASSISTANCE, szyby i inne.

Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo i świadomość, że otrzymali najlepszą propozycję ubezpieczenia, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, zaspakajając jego potrzeby.

Po szczegóły oferty zapraszamy do działu Ubezpieczenia.

 

 


FinansowanieFINANSOWANIE 

 

W naszej bogatej ofercie finansowania zakupu pojazdu znaleźć można elastyczne i dopasowane do możliwości klienta rozwiązania. To klient decyduje o jego formie i parametrach, tworząc tym samym najdogodniejszą dla siebie, indywidualną ofertę. Nasi wyspecjalizowani doradcy służą radą i niezbędnymi informacjami pozwalającymi wybrać idealną opcję.

Po szczegóły zapraszamy do działu Finansowanie.

 

 

 


WSPARCIE OPIEKUNA 

Nasz wykwalifikowany personel służy Państwu pomocą od poniedziałku do soboty, w godzinach pracy Salonu. Każdy z naszych pracowników przeszedł odpowiednie szkolenie produktowe oraz odbył proces wdrożeniowy w zakresie obowiązujących procedur. Nasi Opiekunowie klienta zobligowani są do dostarczania Państwu niezbędnych informacji w zakresie oferowanych produktów i stanu realizacji usługi.

 

Państwa zadowolenie to nasz priorytet!